yayındayız1.jpg (339 KB)
Yörem Pazar

Yaş Polen

Ürün Kodu : YPT002
Yörem Pazar
39,90 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ağırlık 120 gr.
  Normal şartlarda polenin sindirilmesi 2 saatlik zaman alır. İlk kullanmaya başlandığında 1 çay kaşığı kadar kullanılarak başlanmalıdır. Arının poleni aldığı çiçeğe göre polenin tadında ve renginde de değişiklik olabilmektedir. Polen her hafta biraz daha artırılarak yenmeye devam edilir, fakat her şeyde olduğu gibi poleninin de fazlası zararlı olabilir; bunun için günlük 30 – 35 gramdan fazlası yenmemelidir.

  Sade şekilde yenilebileceği gibi ılık süte, meyve suyuna karıştırılarak veya bal ile karıştırılarak ta yenilebilir.

  Bünyesinde,insan yaşamının ihtiyacı için çok önemli bir besin bulunduran bu poleni siz isteyin kapınıza gelsin :)

   

  Neden Organik Ürün Tüketilmeli?
  Organik tarımda ürün yetiştirilmesinden, ürünün tüketiciye ulaşmasına kadar olan diğer işlemlerde, kimyasal madde veya tarım ilacı kullanılmıyor.

  Organik üretim yapılacak arazinin; geleneksel üretim yapılan bölgelerden, işlek anayollardan, ağır sanayi tesislerinden, maden işletmelerinden kentsel atıkların toplu olarak bırakıldığı alanlardan, kirletici atıklar içeren akarsu ve yeraltı sularından etkilenmeyecek bir mesafede olması gerekiyor.

  Üretim ve diğer tüm aşamalarda kimyasal maddeler kullanılmadığı için, gıda ürünleri gerçek lezzetini kaybetmiyor. Her ürün mevsiminde yetiştiriliyor.

  Tüm bu ürünler, Tarım Bakanlığınca onaylı sertifikasyon firmaları tarafından düzenli olarak denetleniyor.

   

  ·       

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.